Güneş Enerji Santrali(GES) Kurulumu Hizmetleri

State Solar Tech olarak büyük, ortak ölçekli arazi veya çatı uygulamaları için güneş enerjisi santrali (GES) kurulumunda deneyimli personeller ile siz değerli yatırımcılarımıza hizmet vermekteyiz.

Çağrı mektubu çıkmış veya çağrı mektubu almak isteyen yatırımcılara tecrübemiz sayesinde en doğru şekilde yönlendirip, trafo kapasiteleri hakkında bilgi, ön fizibilite raporu, finansman süreci yönlendirmesi ve takibi, arazi seçimi, TEDAŞ projeleri takibi, saha kurulumu, ilgili kabul aşamalarında yatırımınızı en karlı olacak şekilde sizlere teslim ediyoruz.

GES Kurulum Aşamaları Nelerdir?

Güneş enerjisi santrali kurmak birçok firmanın veya şahısın yatırım yapmak isteyeceği amortisman süresi düşük olup devlet alım garantili bir sistemdir. Bir güneş enerjisi santrali kurmak ne yazık ki kolay bir süreç değildir. Bu süreçlerin takibi için Antalya Enerji her zaman yanınızdadır.

Santral devreye alındıktan sonra; TEDAŞ ile yapılan bağlantı anlaşmasına istinaden devlet, üretilen elektriği 10 yıl boyunca YEK kapsamında belirtilen fiyattan alma garantisi vermiş olur.